top

Informacje

Szanowni Państwo !

Od dnia 15 czerwca 2020 roku Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego po okresie trzymiesięcznej przerwy, ponownie otwiera swoje obiekty. Będzie można korzystać z usług krytej pływalni, klubu fitness oraz gabinetu masażu. Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 01.06.2020 r. dla funkcjonowania basenów i saun w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników obsługi CSiR wprowadzono wiele zmian dotyczących korzystania z obiektu.

Zmianie ulegają godziny korzystania z krytej pływalni i klubu fitness. Nowe grafiki są dostępne na stronie internetowej CSiR. Ważność wykupionych karnetów na krytą pływalnię ulega wydłużeniu o trzy miesiące do 15 września 2020 roku, z możliwością korzystania kilka razy w tygodniu w dostępnych terminach. Od dnia 15 czerwca 2020 r. obowiązuje nowy cennik usług krytej pływalni. Będzie można korzystać z biletów na pojedyncze wejścia lub wykupić karnet dziesięciu wejść z terminem wykorzystania do 31 sierpnia 2020r.Od dnia 1 września planujemy sprzedaż, tak jak do tej pory karnetów semestralnych.

Poniżej zamieszczamy nowe zasady korzystania z obiektów CSiR i prosimy o zapoznanie się z nimi. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna wkrótce ulegnie zmianie i będziemy mogli powrócić do poprzednich zasad. Tymczasem liczymy na Państwa wyrozumiałość.

 


 

Zasady BEZPIECZEŃSTWA dla klientów Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie związane z epidemią COVID 19 dotyczące korzystania z krytej pływalni i klubu fitness.

1. Przed wejściem i przy wyjściu z obiektu Centrum Sportu i Rekreacji obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk.

2. Na terenie obiektu obowiązuje zasada zachowania dystansu społecznego wynoszącego 2 m.

3. Na terenie holu i przebieralni obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki, przyłbicy lub chusty (obowiązek nie dotyczy hali basenowej i węzłów sanitarnych oraz sali fitness).

4. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik do płukania i dezynfekcji stóp, przejść do hali basenowej. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni

5. Bezpośrednio przed kasą w recepcji może znajdować się jedna osoba (kolejne osoby ustawiają się zgodnie z poziomymi oznaczeniami w odstępach co 2 m).

6. Zalecamy dokonywanie płatności kartą płatniczą.

7. Obowiązuje zakaz korzystania z obiektu CSiR przez osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji dróg oddechowych/ kaszel, katar/ . Obsługa recepcji CSiR ma prawo nie wpuścić na obiekt osoby z wyżej wymienionymi objawami.

8. Na terenie obiektu obowiązuje zasada ograniczenia pobytu do czasu trwania skorzystania z wybranej usługi oraz przebrania się (hol oraz recepcja nie może być wykorzystywana jako „poczekalnia”).

9. Przy zachowaniu zasady dystansu społecznego 2 metrów, w poszczególnych miejscach jednocześnie może przebywać:

a. Kryta pływalnia – maksymalnie 4 osoby na torze,

b. Sala fitness - 19 osób + instruktor

10. Instruktorzy lub organizatorzy zajęć grupowych, takich jak np.:fitness, aerobik, nauka pływania, zobowiązani są do nadzorowania liczebności osób w grupach i prowadzenia zajęć w sposób umożliwiający zachowanie wymaganych odległości między ćwiczącymi. W przypadku krytej pływalni nadzór nad odpowiednią ilością osób przebywających w wodzie oraz zachowanie dystansu społecznego, zarówno w wodzie jak i na plaży basenowej sprawują ratownicy pełniący dyżur.

11. Z szatni basenowych będzie można korzystać nie wcześniej niż 10 min. przed rozpoczęciem planowanej godziny pływania.

12. Użytkownicy pływalni zobowiązani są przestrzegać ścisłych zasad higieny – przed wejściem do hali basenowej obowiązuje dokładne umycie całego ciała pod natryskiem. Do hali basenowej należy przejść przez brodzik do płukania i dezynfekcji stóp.

13. Na terenie obiektu prowadzona jest regularna dezynfekcja powierzchni wspólnych takich jak: klamki, drzwi, uchwyty szafek, półki, ławki, włączniki światła, kurki baterii, poręcze, schody, paski z kluczami, powierzchnie sanitarne itp.

14. Dla zachowania higieny i bezpieczeństwa należy korzystać tylko z szafek wskazanych przez personel zgodnie z numerem znajdującym się na pasku.

15. Obowiązuje zakaz pozostawiania odzieży i obuwia w szatni zewnętrznej (w holu CSiR).Obuwie należy zabrać ze sobą do szafek w szatniach.

16. W całym obiekcie ze względów bezpieczeństwa wyłączone są z użytku ławki i krzesła.

17. Dla zachowania higieny i bezpieczeństwa stacjonarne suszarki do włosów są czasowo wyłączone z eksploatacji. Prosimy o korzystanie z suszarek prywatnych.

18. Sauna jest czasowo niedostępna.

19. W przypadku regulacji nieujętych niniejszymi zasadami, obowiązują zapisy regulaminu Centrum Sportu i Rekreacji.

Zalecenia opracowane na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz Wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 01.06.2020 r. dla funkcjonowania basenów i saun w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.

Моментальный кредит онлайн круглосуточно в любое время суток, 24/7 на банковскую карту.

Першим клієнтам кредит під 0% доступний практично в будь-якій мікрофінансової організації України.

Выгодный кредит студенту украинского ВУЗа. Без справок и звонков родственникам.

Оформити терміновий кредит з 18 років на картку в Україні. Видаємо позики навіть студентам.

Indywidualna nauka pływania

Szanowni Państwo informujemy, że na krytej pływalni UP nie można prowadzić indywidualnej nauki pływania.

Il modo in cui gli individui reagiscono al THC dipende da una serie di variabili, come la familiarità con il farmaco, l’impostazione o ancora più importante, lo stato d’animo quando si fuma cannabis. La ricerca nei laboratori era talmente al calor bianco che sono addirittura due i rimedi disponibili, preannunciando una vera e propria guerra tra case farmaceutiche rivali. Secondo uno kamagra prezzo farmacia studio, anche la misura della TEWL (perdita di acqua transepidermica), ovvero la quantità di acqua che viene persa dai tessuti dermici ed epidermici verso l'ambiente esterno attraverso lo strato corneo, non differisce viagra generico in farmacia in italia fra uomini e donne in alcun periodo della vita 4.

Copyright Uniwersytet Pedagogiczny CSiR ©
Projekt i realizacja: Piotr Litera
csir@up.krakow.pl
(12) 662-65-93
ul. Ingardena 4, 30-060 Kraków